×

Polityka prywatności

1.1 Podstawa prawna.

Niniejsza Polityka Prywatności jest zgodna z przepisami wynikającymi z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie RODO.

1.2 Informacje firmowe

Administratorem Państwa danych osobowych jest Polskie Towarzystwo Historii Nauk Medycznych.

1.3 Cel zbierania danych osobowych

Przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się na podstawie art. 6 RODO. Administrator Danych Osobowych powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest analityka internetowa strony www oraz przetwarzanie formularzy.

1.4 Narzędzia analityczne

Korzystając z tej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Polskie Towarzystwo Historii Nauk Medycznych w celu analizy statystyk. Odbiorcami danych są Google Analytics.

1.5 Czas przetwarzania danych

Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat do czasu wykorzystania możliwości analizy danych lub do odwołania zgodny na przetwarzanie danych osobowych.

1.6 Prawa internauty

Użytkownik ma prawo do wycofania się z tej zgody w dowolnym terminie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu jej odwołania.

Użytkownik ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia skargi do organu nadzorującego.

Dane są wykorzystywane do profilowania za pomocą narzędzi Google Analytics.
W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania – prosimy skorzystać z ustawień przeglądarki.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Administratorem Danych Osobowych lub z Inspektorem Ochrony Danych.